Yhteystiedot

Turku, Kupittaa
Toyrock Oy
High Tech Centre
Lemminkäisenkatu 46
20520 Turku

Espoo, Leppävaara
Toyrock Oy
Quartetto Business Park / Violin
Linnoitustie 4 A
02600 Espoo

Tuotereklamaatiot
Huolellisesta laadunvalvonnasta huolimatta joskus on mahdollista, että valmistusvirheellinen tai puutteellinen tuote pääsee tehtaalta kauppaan asti. Mikäli olette ostanut tuotteen, jossa on puutteita tai virheitä, pyydämme teitä ystävällisesti ottamaan yhteyttä tuotteen ostopaikkaan.

Mika Kalpamaa
Managing Director
mika@toyrock.fi
+358 50 514 7031

Marko Kurtto
Sales Director
marko@toyrock.fi
+358 40 455 1865

Matias Nyberg
Purchasing Director
matias@toyrock.fi
+358 40 509 0592

Kati Mattelmäki
Marketing & Design Manager
kati@toyrock.fi
+358 50 523 0308

Valtteri Skovbjerg
Financial Manager
valtteri@toyrock.fi
+358 44 290 0079

Kimmo Sarikka
Sales Manager
kimmo@toyrock.fi
+358 50 084 4739

Veikko Ihalainen
Sales Representative
veikko@toyrock.fi
+358 50 078 9785

Aku Kuikka
Sales Coordinator
aku@toyrock.fi
+358 50 491 1569

Asko Wallenius
Category Manager
asko@toyrock.fi
+358 50 352 8886

Anne Tammi
Category Manager
anne@toyrock.fi
+358 40 051 1660

Eero Mäkitalo
Purchasing Trainee
eero@toyrock.fi
+358 50 495 7935

Lauri Ristimäki
Purchasing Trainee
lauri@toyrock.fi

Virpi Ollitervo
Marketing Trainee
virpi@toyrock.fi

Siiri Niemi
Marketing & Communications Trainee
siiri@toyrock.fi