Yhteystiedot

Turku, Kupittaa
Toyrock Oy
High Tech Centre
Lemminkäisenkatu 46
20520 Turku

Espoo, Leppävaara
Toyrock Oy
Quartetto Business Park / Violin
Linnoitustie 4 A
02600 Espoo

Tuotereklamaatiot
Huolellisesta laadunvalvonnasta huolimatta joskus on mahdollista, että valmistusvirheellinen tai puutteellinen tuote pääsee tehtaalta kauppaan asti. Mikäli olette ostanut tuotteen, jossa on puutteita tai virheitä, pyydämme teitä ystävällisesti ottamaan yhteyttä tuotteen ostopaikkaan.

Mika Kalpamaa
Managing Director
mika@toyrock.fi
+358 50 514 7031

Matias Nyberg
Country Manager Finland
matias@toyrock.fi
+358 40 509 0592

Kati Mattelmäki
Marketing & Design Manager
kati@toyrock.fi
+358 50 523 0308

Valtteri Skovbjerg
Chief Financial Officer
valtteri@toyrock.fi
+358 44 290 0079

Kimmo Sarikka
Sales Manager
kimmo@toyrock.fi
+358 50 084 4739

Eero Mäkitalo
Supply Chain Manager
eero@toyrock.fi
+358 50 495 7935

Niklas Karvonen
Key Account Manager
niklas@toyrock.fi
+358 40 127 2501

Veikko Ihalainen
Sales Representative
veikko@toyrock.fi
+358 50 078 9785

Aku Kuikka
Sales Coordinator
aku@toyrock.fi
+358 50 491 1569

Mari Viitala
Sales Coordinator
mari@toyrock.fi
+358 40 355 4417

Anne Tammi
Category Manager
anne@toyrock.fi
+358 40 051 1660

Aleksi Eskonheimo
Category Manager
aleksi@toyrock.fi
+358 40 326 8807

Nina Sjöholm
Category Manager
nina@toyrock.fi
+358 50 525 2960

Lauri Ristimäki
Purchasing & Quality Assurance Coordinator
lauri@toyrock.fi

Emmi Kalpamaa
Digital Marketing Coordinator
emmi@toyrock.fi

Heidi Virrasoja-Prami
Marketing & Communication Coordinator
heidi@toyrock.fi

Ida Kalpamaa
Purchasing Trainee
ida@toyrock.fi

Johan Sten
Country Manager Sweden
johan@toyrock.se
+46 73 692 9205