Kontakta oss

Toyrock Ab
c/o Greenstep Sverige AB
Box 190
101 23 Stockholm

Åbo
Toyrock Ab
High Tech Centre
Lemminkäinengatan 46
20520 Åbo, Finland

Vanda
Toyrock Ab
Tiilipojanlenkki 9
01720 Vanda, Finland

Reklamation av produkt
Trots noggrann kvalitetskontroll, är det ibland möjligt att en defekt eller bristfällig produkt tar sig från fabriken till butiken. Om du har köpt en defekt produkt eller upptäcker ett fel, vänligen kontakta platsen där du köpte produkten.

Martin Netinder
Group CEO
martin@toyrock.se
+46 708 51 00 10

Matias Nyberg
Wholesale & Category Director
matias@toyrock.fi
+358 40 509 0592

Johan Sten
Country Sales Manager Sweden
johan@toyrock.se
+46 736 92 92 05

Johannes Arendt
Key Account Manager Sweden
johannes.arendt@toyrock.se
+46 700 57 80 36

Mari Viitala
Sales Coordinator Sweden
mari@toyrock.fi
+46 707 48 31 24 (SVE)
+358 40 355 4417 (FI)

Valtteri Skovbjerg
Chief Financial Officer
valtteri@toyrock.fi
+358 44 290 0079

Eero Mäkitalo
Supply Chain Director
eero@toyrock.fi
+358 50 495 7935

Kati Mattelmäki
Head of Marketing
kati@toyrock.fi
+358 50 523 0308

Kimmo Sarikka
Country Sales Manager Finland
kimmo@toyrock.fi
+358 50 084 4739

Niklas Karvonen
Key Account Manager Finland
niklas@toyrock.fi
+358 40 127 2501

Veikko Ihalainen
Sales Executive
veikko@toyrock.fi
+358 50 078 9785

Aku Kuikka
Sales Executive
aku@toyrock.fi
+358 50 491 1569

Lauri Ristimäki
Buyer & Quality Assurance Coordinator
lauri@toyrock.fi

Ida Kalpamaa
Buyer
ida@toyrock.fi

Aleksi Eskonheimo
Senior Category Manager
aleksi@toyrock.fi
+358 40 326 8807

Anne Tammi
Category Manager
anne@toyrock.fi
+358 40 051 1660

Nina Sjöholm
Category Manager
nina@toyrock.fi
+358 50 525 2960

Emmi Kalpamaa
Graphic Designer
emmi@toyrock.fi

Heidi Virrasoja-Prami
Marketing & Communication Coordinator
heidi@toyrock.fi

Angelica Berg
Marketing Coordinator
angelica@toyrock.fi

Inka Sarikka
Customer Service Specialist
inka.sarikka@toyrock.fi